[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4429: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'
• مشاهده مبحث - سطح ایمنی درب ضد سرقت

امروز 14 آذر 1401, 15:13جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 28 تیر 1401, 09:50 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 28 تیر 1401, 09:24
پست ها : 1
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 0 تا این لحظه
امنیت در زمان حال حرف اول را می زند اما مهم اینجاست که شما از چه طریقی می خواهید امنیت ایجاد کنید منظورمان امنیت خانه و منزل و یا اداره است و درباره امنیت شهر صحبت نمیکنیم.ساختار، قفل، لولا و جنس درب های ضدسرقت با درب های معمولی متفاوت است و اصولا درب ضد سرقت از قطعات متفاوتی تشکیل شده اند که هر کدام دارای اهمیت ویژه ای می باشند.مهم ترین دلیل استفاده از درب ضد سرقت تامین امنیت و آرامش ساکنین و جلوگیری از ورود سارقین به ساختمان است، از این رو به منظور چنین هدفی، در خرید درب ضد سرقت یا دربامنیتی توجه به یکسری نکات امری ضروری می باشد.

اولین معیاری که هنگام خرید درب ضد سرقت خوب باید به آن توجه کنید، جنس بدنه درب است. البتهباید بخاطر داشته باشید که هر نوع درب سرقتی نمی تواند امنیت محیط را بالا ببرد و حتماباید درب خریداری شده از شرکت های معتبر باشد که اقدام به ارائه محصولاتی می کنند کهاز استانداردهای لازم برخوردار می باشند. بدین ترتیب سارقین با قطع برق ساختمان قادربه باز کردن درب نخواهند بود.

در اینگونه درب های ضد سرقت جنبه های لوکس و تجملاتی ماننده دستگیره های لوکس و دورکوب ودرکوب لوکس در آن حذف شده و درب در ساده تریق حالت تولید شده ضمن اینکه موارد امنیتیدر آن رعایت شده(ورق فولادی شاید یکم ضعیف تر شده باشد و گشت آن کمتر از در های ضدسرقت معمولی باشد ولی حذف نمی شود و ورق امنیتی داخلی نیز فقط ضخامت آن کمی کمتر است)و فقط وزن سازه وشاسی فولادی به دلیل کم شدن ضخامت ورق فولادی کم تر است از حالت طبیعی!ابعاد و طرحی که درب های ضد سرقت دارند به گونه ای است که می توانند در برابر حوادتمختلف و هر گونه تخریب، دستکاری و اهرم نمودن از خود مقاومت فوق العاده ای نشان دهندو همچنین توانایی آن را دارند که تا حد زیادی از منزل در برابر سرقت و نیز ورود سارقانمحافظت نمایند.

درب هایچینی یک از گزینه های سازندگان مجتمع های مسکونی حاشیه شهر بود که از کشور چین با قیمتیپایین وارد می شد و چون درب ضد سرقت ایرانی تولید نمی شد جایگزینی برای دربهای گرانترکیه ای بود . اما خرید درب ضد سرقت روکش راش به دلیل ظرافت و ویژگی های انها بالااست. روکش هایگلاس اصولاً یک رو بوده و یک طرف آن با لایه ای از سلفون پوشیده شده وطرف دیگر از جنس کاغذ یا ملامینه و به رنگ سفید می باشد.

برای آشناییبا انواع قفل درب ضد سرقت باید بگوییم که صفحه قفل درب ضد سرقت از جنس ورق گالوانیزه،رویه داخلی از جنس استیل و نیکل بوده و زبانه از زینک و کروم ساخته شده است. این نکتهرا نیز باید بگوییم که در مکان هایی که امکان تخریب توسط سارقین می باشد مانند کارخانجاتو کارگاه های خارج از شهر از نوع خاص درب های ضد سرقت استفاده نمایند تا از نفوذ سارقینبعد از برش و تخریب لایه های سطح درب امکان ورود به داخل ساختمان وجود نداشته باشد.

در این نوع دربها ضخامت لایه های فولادی به ۲ میلیمتر افزایش پیدا کرده و لایه میانی نیز بااستفاده از شبکه مستحکم فولاد وتزریق مواد ضد برش، ضد اسید، ضد مته و همچنین ضد تخریب مقاوم شده و در برابر نفوذ سارقین محکم است. دستگیره درب ضد سرقت ، خود به انواع مختلفی تقسیم میشود که مکانیسم هرکدام با دیگری متفاوت است. همچنین جوشکاری محل اتصال ورق ها نیز بسیار اهمیت دارد و درصورتی که جوش مقطعی باشد، چهارچوب بهراحتی با ضربه و فشارباز میشود. پروفیل قاب فرانسوی در گروه پروفیل های باز قرار دارد.

به این مسئله باید توجه داشته باشیم که تولید درب ضد سرقت با طول و عرض مفید بازشو کمتر ازابعاد ذکر شده، برای جابجایی لوازم بزرگ مانند یخچال ساید بای ساید مشکل به وجود خواهدآورد. متاسفانه در درب های ارزان از عایق استفاده نمی شود و این مسئله مشکلات زیادیرا به همراه خواهد داشت. در روش دوم برای باز کردن درب ضد سرقت، باید برای قفل در یککلید تازه بسازید.

باید گفت درب ضد سرقت بدون کلید قاعدتا نباید باز شود و اگر این کار به راحتی امکان پذیر بود، باید قید کاربری ضد سرقت بودن را در مورد آن بزنید. قفل های درب لابی ضد سرقت معمولا دارای 11 زبانه می باشد که در سه جهت مختلف عمل می کنند. این سوال برای کاربران درب ضد سرقت همیشه مطرح است که آیا باز کردن درب ضد سرقت امکان پذیر است یا خیر. با توجه به برتری کیفیت این نوع درب ضد سرقت نسبت به نوع چینی، این تفاوت قیمت منطقی به نظر میرسد.

توجه کنید اگر کلید ساز به اندازه کافی مهارت نداشته باشد، به بدنه اصلی درب ضد سرقت نیز آسیبخواهد زد که این هزینه زیادی بر دوش شما خواهد گذاشت. همچنین در مورد تاریخچه و پیدایشاین درب ها نیز باید بگوییم که ساخت و ساختار بندی درب های ضد سرقت ایتدا در ایتالیاآغاز شد و کم کم در دنیا، کشورهای مختلفی دست به تولید و مونتاژ درب ضد سرقت زده اند.

خرید درب ضد سرقت می تواند امنیت ساختمان شما را به شکل قابل توجهی ارتقا دهد و از ورود های غیر مجاز به خانه و محل کار شما جلوگیری نماید. این نوع درب ها با توجه به قیمتی که دارند یک وسیله مقرون به صرفه و کاربردی برای شما خواهند بود و در صورت تهیه و استفاده از آن قطعا رضایت خواهید داشت.
هدف اصلی از تولید انواع دربهای ضد سرقت، بالا بردن ایمنی واحدهای ویلایی یا آپارتمانی است به همین جهت میبایست از برندی خرید کنید که تمام اصول ایمنی و استاندارد تولید درب را رعایت کرده باشد. اجزا درب ضد سرقت از سه قطعه اصلی(فلز، رویه و قفل ) تشکیل شده است که هرکدام زیر مجموعه های مختلفی دارد. مهمترین مساله در خصوص در ضد سرقت استفاده از قفلهای با کیفیت است. از مهم ترین موارد تمایز انواع درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی می توان به قفل و کلید مورد استفاده در این درب ها اشاره نمود. دستگیره درب ضد سرقت چینی نیز بسته به تولیدکنندهاش کیفیتها و قیمتهای متفاوتی دارند. سپس، نکاتی در رابطه با جنس، سازندگان برتر و قیمت دستگیره درب ضد سرقت ، مطرح خواهیم کرد. تولید انواع درب های ضد سرقت بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام شده و کالا با برترین کیفیت در دسترس شما می باشد. معمولا لنگه در ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا نفوذ به داخل ساختمان را غیر ممکن و یا به تاخیر بیاندازد.


پيوست ها:
aframehr.jpg
aframehr.jpg [ 19.54 KiB | بازديد 401 بار ]
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  
 
پستارسال شده در: 22 مرداد 1401, 08:20 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 2 خرداد 1401, 15:17
پست ها : 35
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 0 تا این لحظه
سایت های آماده بسازید
برنامه MEDC Build Ready Sites Program به جوامع و شرکای توسعه اقتصادی محلی کمک می کند تا موجودی سایت های آماده پروژه را برای توسعه صنعتی در سراسر ایالت افزایش دهند. از طریق این برنامه، MEDC توانسته است به طور مداوم نقاط قوت شهرها و سایت های میشیگان را برای انجام تجارت برجسته کند.
نمای کلی برنامه سایت های آماده بسازید
این برنامه با هدایت شورای توسعه مشارکتی (CDC)، شرکای خدمات شهری و سایر شرکای توسعه اقتصادی محلی در سراسر میشیگان، به توسعه یا بهبود سایت‌های صنعتی کمک می‌کند تا آنها را در طول فرآیند انتخاب مکان رقابتی‌تر کند. یکی از بخش‌های کلیدی این برنامه، توسعه معیارهای سایت آماده ساخت بود، که یک نقشه راه حیاتی برای کمک به سایت‌های میشیگان برای دستیابی به وضعیت "بیل آماده" ارائه می‌دهد. این استانداردها شامل برنامه ریزی و پهنه بندی مناسب، بررسی مرزی، شرایط مناسب خاک و محیطی و ... می باشد.

فهرست کامل معیارهای سایت های آماده ساخت میشیگان را مرور کنید
کمک هزینه ساخت سایت های آماده
بخشی از برنامه سایت های آماده ساخت، ابتکار کمک هزینه ساخت سایت آماده MEDC است که به شرکای توسعه اقتصادی و اجتماعی در سراسر فرآیند آمادگی سایت کمک می کند. این برنامه تا 75000 دلار به ازای هر سایت (با یک مسابقه محلی مورد نیاز) به متقاضیان ارسال شده که طرح و مسیری را برای یک سایت بررسی شده نشان می دهند، اعطا می کند. وجوه کمک مالی تحت این برنامه را می توان برای فعالیت هایی از جمله مطالعات توسعه سایت، توسعه مواد سایت، اجرای سایت یا فعالیت های مونتاژ زمین و غیره استفاده کرد. پنجره برنامه برای این برنامه در حال حاضر بسته است اما انتظار می رود به زودی دوباره باز شود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


سوالات متداول برنامه گرنت سایت آماده ساخت
منبع


بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  
 
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 15 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما مي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
cron
قدرت گرفته توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB Persian | پشتیبانی phpBB فارسی توسط Maghsad