امروز 10 آذر 1399, 04:23

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 33 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: روشهای چاقی
پستارسال شده در: 15 مهر 1392, 13:36 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 16:03
تشکر کرده: 1753 تا این لحظه
تشکر شده: 680 تا این لحظه
سلام به همه ی خانم های هنرمند،سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه رو خدمت تک تک شما دوستای گلم تبریک میگم
خانم های عزیز ماها که لاغریم باید چه کنیم؟؟؟؟؟نمیشه مدیرای محترم یه پست به روش های چاقی هم اختصاص بدن؟
من لاغرم و اصلا هم چاق نمیشم اگه میشه دوستای عزیز در این زمینه هم مطالب خودشون رو بنویسند..ممنون

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

موضوع پست: Re: روش های لاغری
پستارسال شده در: 15 مهر 1392, 14:41 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 09:09
تشکر کرده: 12650 تا این لحظه
تشکر شده: 9510 تا این لحظه
azam نوشته است:
سلام به همه ی خانم های هنرمند،سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه رو خدمت تک تک شما دوستای گلم تبریک میگم
خانم های عزیز ماها که لاغریم باید چه کنیم؟؟؟؟؟نمیشه مدیرای محترم یه پست به روش های چاقی هم اختصاص بدن؟
من لاغرم و اصلا هم چاق نمیشم اگه میشه دوستای عزیز در این زمینه هم مطالب خودشون رو بنویسند..ممنون

سلام خانومی . خوش بحالتون . میخواین تپلی بشین که چی بشه؟؟؟
شوخی کردم . شما هر مطلبی در این زمینه دارید دربخش پرسش و پاسخ غیر آشپزی قرار بدین تا اگه دوستان هم مطلبی دارند در کنارش بنویسند .
در این صورت مدیران محترم اگه صلاح بدونند یه مبحث جداگانه واسه این موضوع در نظر میگیرند .

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 15 مهر 1392, 14:48 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 20 مرداد 1392, 11:51
تشکر کرده: 1411 تا این لحظه
تشکر شده: 2177 تا این لحظه
azam نوشته است:

عزیزم دستور های کیک وشیرینی های بهار سایت رو بذار جلوت و هرروز یکیشو درست کن وتنهایی بخور .به ماه نمیکشه دنبال روشهای لاغری میگردی

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 15 مهر 1392, 15:05 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 11:10
تشکر کرده: 2849 تا این لحظه
تشکر شده: 4946 تا این لحظه
azam نوشته است:

اولین کاری که یه فرد لاغر که هر کاری هم میکنه ذره ای وزناضافه نمیکنه رو باید انجام بده مراجعه به پزشک و دادن آزمایشهای مربوطه و علت وزن اضافه نکردن است و اگر هیچ دلیل خاصی نداشت -1- ابتدا باید بدانید چقدر کالری نیاز دارید تا به وزن دلخواه خود برسید.
۲- تنوع(یعنی از گروه های غذایی مختلف استفاده کنید) و تعادل(به مقدار کافی از هر گروه غذایی استفاده
کنید) را در برنامه غذایی خود رعایت کنید.
۳- در صبحانه خود نان سبوس دار و کره بادام زمینی را وارد کنید.
۴- از کره بادام زمینی استفاده کنید. می توانید از بستنی ها و یا غذاهای صبحانه آماده دارای بادام زمینی
استفاده کنید و یا بادام زمینی را با میوه و سبزیجات میل کنید.
۵- بعد از صبحانه و بعد از ظهر خوراک مختصری را فراهم آورید. توجه کنید که این خوراک نباید از تنقلات باشد.
شما می توانید آجیل یا میوه خشک را به عنوان خوراک مختصر میل کنید.
۶- با افزودن سیب زمینی سرخ شده، استیک ماهی و مرغ سرخ شده، رژیم سالم خود را به رژیم ناسالم تبدیل
نکنید. بلکه با مصرف سیب زمینی، ماهی و مرغ پخته شده(آب پز یا بخارپز یا کبابی)، مواد مغذی سالم را به
بدن خود وارد کنید.
۷- ازکره برای پخت سبزیجات استفاده کنید. از مایونز به عنوان سس در ساندویچ استفاده کنید. سس سالاد را
برای مزه دار کردن سالاد به کار برید.
۸- ا تخم مرغ پخته را به وعده های غذایی خود اضافه کنید.
۹- می توانید با افزودن خامه و پنیر پیتزا به ماهی و مرغ مزه بدهید.
۱۰- پنیر پیتزا را به گوشت، سبزیجات، ماکارونی، سالاد، پوره سیب زمینی و املت بیافزایید.
۱۱- پنیر خامه ای را به روی نان و بیسکویت بمالید. پنیر خامه ای را با سس مخلوط کنید. همچنین می توانید از
پنیر خامه ای به همراه میوه و سبزیجات، یک غذای مقوی و سرشار از انرژی درست کنید.
۱۲- پنیر، بادام زمینی، بادام، پسته، سس های سالاد و میوه های خشک را در برنامه غذایی خود قرار دهید.
۱۳- شیرخشک را در سوپ و سس برای تأمین کالری و پروتئین بیافزایید. شیرخشک را می توانید به شیر،
پودینگ، پوره سیب زمینی، املت و حتی گوشت اضافه کنید.
۱۴- حتماً در یک وعده غذایی از سبزیجات سبز رنگ، ذرت و مواد نشاسته ای استفاده کنید.
۱۵- در هر وعده غذایی،۲ یا ۳ لیوان آب بنوشید. این کار باعث می شود که عمل جذب به راحتی صورت گیرد.
۱۶- برای افزایش کالری، شیر و آب میوه بنوشید. از نوشابه ها دوری کنید، زیرا آنها فقط دارای کالری می باشند
و هیچ ارزش تغذیه ای ندارند.
۱۸- شکلات سیاه بخورید. شکلات سیاه دارای آنتی اکسیدان می باشد.
۱۹- ورزش کنید
۲۰- از چهار گروه غذایی در روز مصرف کنید(گروه شیر – گروه نان – گروه سبزیجات – گروه گوشتها)
و همچنین از ماکارونی و خانواده آن هم زیاد مصرف کنید.
تحت هیچ شرایطی از داروهایی که در کمتر از چندماه اقدام به چاق کردن و اضافه وزن افراد میشود استفاده نکنید.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

موضوع پست: Re: روشهای چاقی
پستارسال شده در: 15 مهر 1392, 22:04 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5573 تا این لحظه
عزیزم شما برو تاپیک لاغری هرچی دوستان پست گذاشتند شما برعکسش رو انجام بده قول میدم چاق بشید یا اگر ازدواج کردید یه نی نی بیارید بعد حتما مشتری تاپیک روش های لاغری میشید

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 16 مهر 1392, 12:03 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 09:09
تشکر کرده: 12650 تا این لحظه
تشکر شده: 9510 تا این لحظه
تپلی شدن یعنی خوردن :

هر روز یه دستور از بهار سایت
سیب زمینی و چیپس
سس مایونز
نوشابه
رولت و شیرینی
و قرص های اشتها آور
بادوم زمینی و بادوم هندی
شیر و خرما و عسل به مقدار زیاد
خامه و کره و ...

یه نکته : حالا بعضی از صحبت های منو سایر دوستان مزاح هست . جدای از این موضوعات ....
حواستون به نوع خوراکی هایی که میخورید واسه چاقی باشه . چه بسا خانوم ها و آقایونی رو می بینیم که با وزن خیلی کم دچار بیماری های چربی و قند و فشار خون شدند که این خودش معضل خیلی بزرگیه .

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 16 مهر 1392, 14:52 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 11:10
تشکر کرده: 2849 تا این لحظه
تشکر شده: 4946 تا این لحظه
جهت اضافه وزن
کنجد خام + گردو + پنیر + تخم کدو را همراه هم به عنوان صبحانه مصرف کنید. توجه کنید تا دو ساعت بعد از این صبحانه چای نخورید.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 مهر 1392, 13:50 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

najma نوشته است:
azam نوشته است:

عزیزم دستور های کیک وشیرینی های بهار سایت رو بذار جلوت و هرروز یکیشو درست کن وتنهایی بخور .به ماه نمیکشه دنبال روشهای لاغری میگردی

نه دوست عزیزم..من با این چیزا چاق نمیشم،میدونی چرا؟خیلی علاقه به شیرینی پزی و تزئین و ..دارم،اما خیلی علاقه به خوردن چیزای شیرین ندارم
یه مدتی وزنم خوب بود اما حالا واقعا لاغرم

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 مهر 1392, 14:01 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

مریم2 نوشته است:
عزیزم شما برو تاپیک لاغری هرچی دوستان پست گذاشتند شما برعکسش رو انجام بده قول میدم چاق بشید یا اگر ازدواج کردید یه نی نی بیارید بعد حتما مشتری تاپیک روش های لاغری میشید

مریم جون من واقعا چاق نمیشم..تازه مریم جون من یه بچه ی 20ماهه هم دارم اما خیلی لاغرم..هرکی منو می بینه تعجب میکنه از اینکه اصلا شکم هم ندارم

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 21 مهر 1392, 10:11 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 20 مرداد 1392, 11:51
تشکر کرده: 1411 تا این لحظه
تشکر شده: 2177 تا این لحظه
azam نوشته است:
مریم2 نوشته است:

مریم جون من واقعا چاق نمیشم..تازه مریم جون من یه بچه ی 20ماهه هم دارم اما خیلی لاغرم..هرکی منو می بینه تعجب میکنه از اینکه اصلا شکم هم ندارم

پس احتمالا دلیل لاغریتون شیردهی است.چون گفتین که قبلا اینقدر لاغر نبودین. اگه اینجوری باشه نگران نباشید به محض اینکه بچه تون رو از شیر گرفتید دوباره تپلی میشین.ولی بهتره یه آزمایش خون هم بدین. دختر عموی من هم در زمان شیر دهیش خیلی لاغر شد بعد از آزمایش معلوم شد کم خونی داره.یکی از راه های چاق شدن خوردن مقداری کمی دسر شیرین شبها قبل از خوابه

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 33 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 8 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد