امروز 21 فروردین 1399, 05:05

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: شیرینی لطیفه
پستارسال شده در: 24 مهر 1392, 22:00 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 17 مرداد 1392, 13:24
تشکر کرده: 988 تا این لحظه
تشکر شده: 3631 تا این لحظه
شیرینی لطیفه

مواد لازم: تخم مرغ : 3عدد،  ارد : 1و1/4 پیمانه، پودر قند: 1/2و 1/3 پیمانه، وانیل : 1/2 ق چ، بکینگ پودر: 1 ق چ، خامه فرم گرفته : به میزان لازم
ابتدا زرده وسفیده ها رو از هم جدا میکنیم زرده ها را با نصف بیشتر پودر قند و وانیل مخلوط میکنیم و انقدر با همزن میزنیم تا حجم زرده ها 2برابر شده و کرم رنگ شوند سفیده ها رو جداگانه در ظرفی دیگر انقدر میزنیم تا پف کند و از ظرف نریزد بعد مابقی پودر قندرا اضافه میکنیم  وکمی هم میزنیم مخلوط سفیده ها را به زرده ها اضافه میکنیم بعد مخلوط ارد و بکینگ پودر را که 1بار الک کرده ایم طی 3 مرحله میریزیم وبه صورت دورانی با لیسک کلیه مواد را با هم مخلوط  میکنیم.
روی کاغذ روغنی دایره هایی به قطر 5 یا 6 سانتی متر به فاصله 1 سانتی متر ازهم رسم میکنیم بعد کاغذ روغنی را برمی گردانیم و داخل سینی فر قرار میدهیم مواد را داخل قیف 1بار مصرف ریخته، کمی سر آنرا میزنیم و روی دایره ها را پر میکنیم در اخر با نمکپاش کمی پودر قند روی لطیفه ها میریزیم ودر  فر با دمای 160 درجه به مدت 25 دقیقه قرار میدهیم.البته من با توجه به فر خودم دما روگفتم وقتی شیرینی پختس که به راحتی از کف سینی بلند بشه و اطرافش طلایی بشه، بعد از پخت اجازه میدیم شیرینی 10 دقیقه داخل فر خاموش بمونه بعد 20 دقیقه هم در بیرون فر قرار میدهیم تا خنک بشه ودر نهایت با خامه فرم گرفته تزیین می کنیم.

کاربرانی که از ملیسا در این پست تشکر کرده اند (جمعا 7 نفر): راضی (10 بهمن 1392, 22:55) • sali (5 دی 1392, 18:09) • Tahere Noorallahpour (6 آبان 1392, 19:54) • faride sadat (25 مهر 1392, 23:15) • baharak mobini (25 مهر 1392, 19:16) • ملیکا (24 مهر 1392, 00:08) • مریم2 (24 مهر 1392, 23:32)
  Rating: 22.58%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 25 مهر 1392, 18:07 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 17 مرداد 1392, 13:24
تشکر کرده: 988 تا این لحظه
تشکر شده: 3631 تا این لحظه
najma نوشته است:
ملیسا نوشته است:
شیرینی لطیفه

مواد لازم: تخم مرغ : 3عدد،  ارد : 1و1/4 پیمانه، پودر قند: 1/2و 1/3 پیمانه، وانیل : 1/2 ق چ، بکینگ پودر: 1 ق چ، خامه فرم گرفته : به میزان لازم

ممنون ملیسا خانم من خیلی این شیرینی را دوست دارم و دلم میخاد درستش کنم ولی نفهمیدم میزان پودر قند چقدره؟میشه واضحتر توضیح بدین1/2و1/3 پیمانه یعنی چه؟

خوشحالم که این شیرینی رو پسندیدین عزیزم من مطابق دستورش میزان پودر قند رو گفتم یعنی 1بار 1/2 پیمانه و 1بار هم 1/3 پیمانه پودر قند می ریزیم که تقریبا میشه 1پیمانه سرخالی پودر قند

کاربرانی که از ملیسا در این پست تشکر کرده اند faride sadat (7 آبان 1392, 11:24)
  Rating: 3.23%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 1 مرداد 1396, 17:08 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 23 اردیبهشت 1396, 22:08
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 0 تا این لحظه
هر آنچه باید در خصوص سهام بدانید
در ماده 24 بخش 2 قانون تجارت  سهم به قسمتی از سرمایه شرکت درشرکت های سهامی اطلاق می شود که مشخص کننده میزان مشارکت ، تعهدات ، منافع  و خسران هر یک از شرکا می باشد . هر فرد در واقع با ورود میزانی از سرمایه به شرکت های سهامی تعدادی از این سهام را بنا بر تعریف در اساسنامه شرکت دریافت می کند و این میزان سهام در ورقه سهم هر فرد تعیین می شود . ورقه سهم یک برگه بهادار و قابل انتقال به غیر می باشد که در بر دارنده میزان سهم و تعداد سهام هر فرد شریک در شرکت های سهامی می باشد .
سهام در شرکت های سهامی یا با نام است و یا بی نام . اوراق سهام همگی دارای شکل واحدی هستند که تنها شماره سریال هر برگه سهام ان را با دیگر برگه ها متمایز می کند، این برگه باید امضاء حداقل دو نفر از صاحبین امضاء مجاز تعیین شده در اساسنامه شرکت را دارا باشد. در صورتیکه در  سهام  مربوط به برخی از موسسین و سهامداران با رعایت مفاد قانونی مزایایی گنجانده شود این نوع سهام را سهام ممتاز می نامند.
برای مطالعه ادامه مطلب به وبسایت ثبت شرکت  وثبت برند  نوبلمراجعه فرمایید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .
تلفن :     02188770580

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد