امروز 21 فروردین 1399, 05:59

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 6 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: کرم کاسترد
پستارسال شده در: 19 تیر 1392, 16:52 
آفلاين
مدیر انجمن
مدیر انجمن
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 12 تیر 1392, 19:23
تشکر کرده: 27 تا این لحظه
تشکر شده: 285 تا این لحظه

جهت مشاهده دستور روی لینک کلیک کنید  

کاربرانی که از Masume Nasiri در این پست تشکر کرده اند (جمعا 5 نفر): samira17 (21 بهمن 1392, 12:42) • Nayere (21 بهمن 1392, 09:20) • faride sadat (6 مهر 1392, 13:08) • سارابانو (5 شهریور 1392, 17:39) • fatan (20 مرداد 1392, 08:21)
  Rating: 16.13%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

موضوع پست: Re: کرم کاسترد
پستارسال شده در: 11 شهریور 1392, 16:20 
آفلاين
گروه بهارسایت
گروه بهارسایت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 9 تیر 1392, 18:24
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 1247 تا این لحظه
سوالات عمومی
*بعداز اینکه از رو حرارت برداشتیم زلاتین اضافه کنیم ؟
جواب :بله اگرخواستیدقالبی درست کنید بعدازاینکه ازروی حرارت برداشتید ژلاتین حل شده رابه مواداضافه کنید.
*پودر ژلاتين رو در آخر طبق دستور به كرم اضافه كردم و در قالب هم ريختم ولي بعد از4ساعت كه قالب رو برگردوندم كرم اصلا شكل نگرفته بود و همون حالت شل قبل از يخچال رو داشت؟
جواب :آیا مقدار ژلاتین تون رو با توجه به حجم کرم زیاد کردید . چون همونطوریکه در دستور دیدید این مقدارها برای قالب کم هست پس باید مقدارها رو بیشتر می کردید و بالطبع مقدار ژلاتین هم بایستی زیاد می شد .مشکل دیگه می تونه بخاطر غلیظ نبودن کرمتون باشه . پس باید انقدر روی حرارت هم بزنید تا کرمتون کاملا غلیظ بشه .
*نشاسته ی ذرت جانشین نداره ؟
جواب :میتونیدازآرد شیرینی پزی هم استفاده کنید فقط طعمش کمی فرق میکنه .
*اين كرم رو وقتي براي تارت ميوه استفاده كرديم اضافه اش قابل نگهداري است؟
جواب : بقیه کرم را میتوان داخل فریزر نگه داشت ولی نه خیلی زیاد برای استفاده مجدد بعدازاینک یخش باز شد کمی با همزن برقی بزنید.
*آیا این کرمرا می توان برای وسط کیک هم استفاده کرد؟
جواب : بله دقیقا میتونید برای وسط کیک استفاده کنید.
*میشه از پودر آماده کاسترد هم اسفاده کرد؟اگه بخوایم از این پودر استفاده کنیم طبق دستور رو ی جلد پودر درست کنیم؟
جواب :باید اجازه بدین بیشتر بجوشه و غلیظ تر بشه.
*این کاسترد آماده ها هم خودش قالبی بر می گرده یا باید بهش پودر ژله اضافه کنیم؟
جواب : اگه خیلی غلیظ درست کنید می شه قالبی برگردونید .
میشه به جای پودر ژلاتین از ورق ژلاتین استفاده کرد؟چند ورق؟
جواب: بله هر ق س برابر با 3 ورق ژلاتین هست.
*میشه زعفران آبکرده هم بهش اضافه کرد؟
جواب : بله.
*میشه بجای شکر عسل بریزیم؟
*بله.

http://baharsite.com/index.php?option=com_content&view=article&id=405&Itemid=163

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 21 بهمن 1392, 12:46 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 14:57
تشکر کرده: 15542 تا این لحظه
تشکر شده: 9182 تا این لحظه
Nayere نوشته است:
1. دليل استفاده كردن زرده تخم مرغ داخل كرم چيه؟
2. بعد از خاموش كردن حرارت اگه به كرم ژلاتين اضافه كنيم با توجه به اينكه با آب حل شده، كرم شل و خراب نميشه؟ (منظورم آبكي و بريده بريده است)

معمولا در پودینگ ها از زرده استفاده میشه
ژلاتين را با 2 ق س آب حل کنی باعث شل شدن کاسترد نمیشه چون میزانش کمه ولی خوب باید هم بزنید که یکدست بشه.
من قبلا این دستور رو امتحان کردم و باهاش تارت میوه ای با دستور خانم نصیری رو درست کردم خیلی خوشمزه است...

کاربرانی که از samira17 در این پست تشکر کرده اند Nayere (21 بهمن 1392, 13:11)
  Rating: 3.23%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 21 بهمن 1392, 14:26 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

masumjoon نوشته است:
دوستان من تاحالا این کرم رو امتحان نکردم ولی به نظرم درس کردنش راحت امد این کرم چه مزه ایه؟میشه همینجوری به عنوان دسر سرو کرد یا نه مثلا برای کاربردهایی مثل توی ترایفل و اینا داره؟و خود این دستور از اسانس موز استفاده شده که زرد رنگ شده؟

مزه اش خوشمزه است. نمیدونم دقیقا بهت بگم چه مزه ای!! راحته ولی درست کردنش طول میکشه ضمن اینکه همش باید همش بزنی. مال من فکر کنم یک ساعت و نیم طول کشید. دقیق یادم نمیاد چون مال 2-3 سال پیشه!
اگه ژلاتین بزنی و قالبی برگردونی خودش یک دسر میشه.
عزیزم اسانس ها رنگ ندارند. فکر کنم رنگ بهش اضافه شده. چون من هم که درست کردم این رنگی نبود. فکر کنم سفید بود. نهایت کرم کم رنگ.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 21 بهمن 1392, 14:43 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

masumjoon نوشته است:
هرکاری میکنم سرعتم اینقدر پایینه نمیتونم نقل قول کنم یعنی زحمتش از باسلوق بیشتره؟
میخوام یه روز درس کنم اگه مزه اش مطابق میل بود بعد بهش پورژلاتین بزنم و بعنوان دسر سرو کنیم فقط این مقدار مواد همین مقدار ی که توی عکس دستور هست رو بهمون میده؟

باسلوق نیازی به هم زدن تا یه جایی نداشت. این مدام نیاز به همزدن داره چون سریع ته میگیره.
من این جور مواقع صندلی نهارخوری میذارم کنار گاز و میشینم و هم میزنم چون پا درد میگیرم!
میزانش کمه فکر کنم قالبی بخوای در بیاری همینقدر بشه.

کاربرانی که از samira17 در این پست تشکر کرده اند (جمعا 2 نفر): azam (21 بهمن 1392, 01:35) • masumjoon (21 بهمن 1392, 14:58)
  Rating: 6.45%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 15 مرداد 1396, 19:15 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 1 مرداد 1396, 18:57
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 0 تا این لحظه
سیستم تامین اجتماعی در اسپانیا
سیستم تامین اجتماعی اسپانیا به این صورت است که  کارمندان بصورت ماهیانه پولی را پرداخت می کنند که به آنها حق استفاده از مزایای زیادی را می دهد . میزان مزایا و فوایدی که هر شخص می تواند مطالبه نماید به میزان پولی بستگی دارد که ماهیانه پرداخت می کند . این وظیفه کارفرما است که کارمندان خودش را در سیستم تامین اجتماعی  ثبت نام کند . برای اینکه بتوانید در این سیستم ثبت نام کنید ابتدا باید شماره NIE( شماره شناسایی خارجی ) داشته باشید . کارفرما باید سهم شما را از میزان دستمزد ماهیانه شما کسر و به حساب اداره تامین اجتماعی واریز نماید . کارفرمایان  زیادی در اسپانیا وجود دارند که پول را بصورت نقدی به کارگران پرداخت می کنند که این کارگران نمی توانند واجد شرایط خدمات تامین اجتماعی باشند .  
افرادی که خودشان هزینه تامین اجتماعی خودشان را پرداخت می کنند باید به دفتر تامین اجتماعی منطقه خودشان مراجعه و  فرم های مورد نیاز ضروری را تکمیل نمایند . این کار برای افرادی که به خوبی نمی توانند اسپانیایی صحبت کنند می تواند بسیار سخت باشد بنابر این باید یک مدیر را برای خدمات مورد نظرشان استخدام نمایند . برای افرادی که خودشان هزینه را پرداخت می کنند حداقل سهم ماهیانه در نظر گرفته می شود و این مقدار هم بصورت متناوب بازنگری می شود . افرادی که در کشور انگلستان در سیستم تامین اجتماعی ثبت نام کرد ه باشند  قادر خواهند بود تا برای دو سال  در اسپانیا به کار مشغول شده و در این مدت از مزایای مراقبت های پزشکی استفاده نمایند .
برای  مطالعه ادامه مطلب و اطلاع از سایر فرصت های استثنایی با کارشناسان و متخصصینسیاحتگران ساحل آفتاب تماس بگیرید .
estate.sahelaftab.com
02188656891

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 6 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد