امروز 28 خرداد 1398, 15:20

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 1 مهر 1392, 10:14 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 09:09
تشکر کرده: 12650 تا این لحظه
تشکر شده: 9509 تا این لحظه
eli banoo نوشته است:
ببخشید من تازه عضو شدم عکسا کجا هستن که رای بدم؟؟؟

سلام . خوش آمدید . در بخش مسابقه آشپزی  و مسابقه آشپزی شماره 1 باب اسفنجی .
که میتونی از بخش پایین صفحه که نوشته انتقال به : ( انتخاب یک انجمن ) بهش دسترسی پیدا کنی .

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 مهر 1392, 12:23 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 10 شهریور 1392, 08:51
تشکر کرده: 7 تا این لحظه
تشکر شده: 16 تا این لحظه
طاهره جان خسته نباشي
من يه نظر دارم! (حالا يكي نيست بگه كي نظر تورو خواست!) ولي خب من ميگم
بنظر من نبايد نتايج نظر سنجي يعني همون درصد ها يا نموداري كه ميزان راي ها رو نشون ميده مشخص باشه. چون ديدن اين آمار رو نظر دادن افراد جديدي كه ميان اثر ميذاره ديگه
مثلا فرض كنيد يه نفر مياد راي بده، ميبينه فلان عكس خيلي راي داره يا فلان عكس اصلا راي نداره. بنظر من رو تصميم گيريش تأثير ميذاره! بعلاوه از همون اوايل ميشه برنده رو حدس زد و مسابقه جذابيتش كم ميشه.
حالا اگه قراره نتايج لحظه به لحظه نظر سنجي جايي مشخص باشه فقط لحظه اي كه طرف راي ميده و رايشو ثبت ميكنه به صورت لحظه اي بهش نشون داده بشه
اگه كسي با نظر كارشناس سحر! موافقه بگه پليز!

کاربرانی که از saharsoheili در این پست تشکر کرده اند مریم2 (22 مهر 1392, 17:24)
  Rating: 3.23%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 مهر 1392, 12:31 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 11:10
تشکر کرده: 2849 تا این لحظه
تشکر شده: 4946 تا این لحظه
saharsoheili نوشته است:
طاهره جان خسته نباشي
بنظر من نبايد نتايج نظر سنجي يعني همون درصد ها يا نموداري كه ميزان راي ها رو نشون ميده مشخص باشه. چون ديدن اين آمار رو نظر دادن افراد جديدي كه ميان اثر ميذاره ديگه
مثلا فرض كنيد يه نفر مياد راي بده، ميبينه فلان عكس خيلي راي داره يا فلان عكس اصلا راي نداره. بنظر من رو تصميم گيريش تأثير ميذاره! بعلاوه از همون اوايل ميشه برنده رو حدس زد و مسابقه جذابيتش كم ميشه.
حالا اگه قراره نتايج لحظه به لحظه نظر سنجي جايي مشخص باشه فقط لحظه اي كه طرف راي ميده و رايشو ثبت ميكنه به صورت لحظه اي بهش نشون داده بشه

منم این توی ذهنم بود و خیلی چیزهای دیگه ......................اما خب شاید اساتید محترم بهارسایت اینجوری صلاح میدونن و شاید چیزی میدونن که ما نمیدونیم.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 مهر 1392, 13:00 
آفلاين
معاون سایت
معاون سایت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 1 اردیبهشت 1391, 02:33
تشکر کرده: 5426 تا این لحظه
تشکر شده: 5214 تا این لحظه
saharsoheili نوشته است:
طاهره جان خسته نباشي

مرسی سحر جان از پیشنهادتون
این اولین مسابقه هست و صد در صد کم و کاستیهایی داره .نظرات شما خیلی میتونه کمک کنه .
اتفاقا این مساله ای بود که ما هم مخالفش بودیم و دوست داشتیم نطرات پنهان بمونه ولی نرم افزارش اینجوریه .داریم روش کار میکنیم تا برای دفعات بعد بهتر عمل کنیم.و روی موار دیگه نطرسنجی....

*از ارسال عکسهای بدون توضیح خودداری کنید در غیر این صورت عکسها حذف خواهند شد*

*از ارسال يك موضوع در انجمني كه مرتبط با آن نيست جدا خودداری کنید*

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 مهر 1392, 13:29 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 10 شهریور 1392, 08:51
تشکر کرده: 7 تا این لحظه
تشکر شده: 16 تا این لحظه
Tahere Noorallahpour نوشته است:
saharsoheili نوشته است:
طاهره جان خسته نباشي

مرسی سحر جان از پیشنهادتون
این اولین مسابقه هست و صد در صد کم و کاستیهایی داره .نظرات شما خیلی میتونه کمک کنه .
اتفاقا این مساله ای بود که ما هم مخالفش بودیم و دوست داشتیم نطرات پنهان بمونه ولی نرم افزارش اینجوریه .داریم روش کار میکنیم تا برای دفعات بعد بهتر عمل کنیم.و روی موار دیگه نطرسنجی....

دست گلتون درد نكنه طاهره جان، آره ان شاا... براي مسابقه هاي بعدي بهتر و توپ تر ميشه. من كه منتظرم واسه مسابقه بعدي! مرسي كه به نظرم توجه كردي

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 مهر 1392, 00:56 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 09:09
تشکر کرده: 12650 تا این لحظه
تشکر شده: 9509 تا این لحظه
سلام و عرض خسته نباشید و خدا قوت به همه شرکت کنندگان در مسابقه شماره 1 و خدا قوت بیشتر به برگزار کنندگان گرامی :
خوشحالم که اینهمه خانوم هنرمند اینجا جمع شدند و این همه دوست با ذوق و سلیقه دارم .
کار همه دوستان عالی و ستودنی هست .
من با نظر خانوم سهیلی کاملا موافقم .
چون از شرکت کنندگان در مسابقه نیستم بی طرف اینو بیان میکنم : بنظرم تا این لحظه  یه مقدار نتایج آرا غیر منتظره بوده .
ای کاش از اول قانونی گذاشته میشد تا افراد واجد شرایط رای دادن هم مشخص میشدند .
مثلا افراد فعال در سایت . که حداقل عضو یه کلبه باشند . و مرحله به مرحله در مسابقات بعدی اعضای کلبه های بالاتر بتونند رای بدن .
و یا به هر طریقی که دوستان پیشنهاد بدهند .
امیدوارم با صحبتم موجب رنجش کسی نشده باشم .
از همینجا اعلام میکنم که آمادگی هرگونه پیشنهاد یا انتقادی در مورد موضوعی که بیان کردم رو دارم .

کاربرانی که از faride sadat در این پست تشکر کرده اند مریم2 (22 مهر 1392, 17:23)
  Rating: 3.23%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 3 مهر 1392, 09:16 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 11:10
تشکر کرده: 2849 تا این لحظه
تشکر شده: 4946 تا این لحظه
با تشکر و خدا قوت خدمت اساتید و مدیران محترم بهار سایت که اینقدر بدون هیچ چشمداشتی با صبر و حوصله همه شرایط مسابقه رو بصورت عادلانه مهیا میکنند.این سوال رو نمیدونستم که کجا باید بنویسم بخاطر همین اینجا پرسیدم اینکه بیان کردین مسابقه بصورت دستی هست یعنی چطوری؟الان باید چطوری امتیاز بدیم؟

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 3 مهر 1392, 10:53 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 20 مرداد 1392, 11:51
تشکر کرده: 1411 تا این لحظه
تشکر شده: 2177 تا این لحظه
واقعا خیلی ممنون که نتایج قبلی رو لغو کردین. اینطوری خیلی بهتره.ولی پیشنهاد من برای مسابقات آینده اینه که موضوعش یکسان باشه.مثلا همه اش غذا یا همه اش شیرینی باشه.آخه زحمت درست کردن یه کیک بزرگ قابل مقایسه با زحمت تهیه یه سالاد کوچک  نیست.بهر حال ما خیلی شما بهارسایتیها رو دوست داریم وبه شما وتصمیماتتون اعتماد کامل داریم.خب حالا چطوری رای بدیم ؟باید در همان تایپیک مسابقه پست بذاریم ورای هامونو دستی تایپ کنیم؟

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 3 مهر 1392, 13:33 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 14:57
تشکر کرده: 15542 تا این لحظه
تشکر شده: 9182 تا این لحظه
najma نوشته است:
واقعا خیلی ممنون که نتایج قبلی رو لغو کردین. اینطوری خیلی بهتره.ولی پیشنهاد من برای مسابقات آینده اینه که موضوعش یکسان باشه.مثلا همه اش غذا یا همه اش شیرینی باشه.آخه زحمت درست کردن یه کیک بزرگ قابل مقایسه با زحمت تهیه یه سالاد کوچک  نیست.بهر حال ما خیلی شما بهارسایتیها رو دوست داریم وبه شما وتصمیماتتون اعتماد کامل داریم.خب حالا چطوری رای بدیم ؟باید در همان تایپیک مسابقه پست بذاریم ورای هامونو دستی تایپ کنیم؟

نجما جان و معصومه عزيز
بله به همون پست مراجعه كنيد و شماره عكس مورد نظر خود را بصورت دستي وارد كنيد و پست را ارسال كنيد .
همونطور كه بهارجان توضيح دادن بعد از اعلام نتايج مسابقه پست ها تاييد و نمايش داده خواهد شد.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 3 مهر 1392, 22:15 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 15:48
تشکر کرده: 65 تا این لحظه
تشکر شده: 12 تا این لحظه
بهارک جون در بخش مسابقه آشپزی باب اسفنجی قسمتی که نتایج قبلی رو لغو کردید وتاریخ جدید برای نظر سنجی واعلام نتیجه نهایی تعیین کردید تاریخ ها اشتباه تایپی دارند  . پنج شنبه رو 92/7/5 و شنبه رو 92/7/7 تایپ کردید.
متشکرم از زحمات فراوان گروه.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما مي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
قدرت گرفته توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB Persian | پشتیبانی phpBB فارسی توسط Maghsad