امروز 23 آذر 1397, 09:31

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 8 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 10 مهر 1392, 14:29 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 11:10
تشکر کرده: 2849 تا این لحظه
تشکر شده: 4946 تا این لحظه
دوستان راهکارتون چیه واسه برخورد با برخورد با مهمونی که یه پسر بچه شیطون داره بحدی که نشه کنترلش کرد و هر لحظه تنت بلرزه که الان یا چیزی میشکنه یا یه خرابکاری میکنه سنشم حدودا 3 سالشه

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

موضوع پست: Re: غذای کودک من
پستارسال شده در: 10 مهر 1392, 16:35 
آفلاين
معاون سایت
معاون سایت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 1 اردیبهشت 1391, 02:33
تشکر کرده: 5426 تا این لحظه
تشکر شده: 5214 تا این لحظه
masumjoon نوشته است:
دوستان راهکارتون چیه واسه برخورد با برخورد با مهمونی که یه پسر بچه شیطون داره بحدی که نشه کنترلش کرد و هر لحظه تنت بلرزه که الان یا چیزی میشکنه یا یه خرابکاری میکنه سنشم حدودا 3 سالشه

این واقعا معظل بزرگیه .حالا نه پسر یچه ما تو اقوام نزدیک یه دختربچه 4 ساله داریم که وقتی میاد خونمون همه جا سرک میکشه از کابینت و یخچال و کمد لباسا بگیر تا جا کفشی و  زیر تخت   هرکی راهکار داره لطفا ارائه بده

*از ارسال عکسهای بدون توضیح خودداری کنید در غیر این صورت عکسها حذف خواهند شد*

*از ارسال يك موضوع در انجمني كه مرتبط با آن نيست جدا خودداری کنید*

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

موضوع پست: Re: غذای کودک من
پستارسال شده در: 10 مهر 1392, 17:25 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5568 تا این لحظه
Tahere Noorallahpour نوشته است:
masumjoon نوشته است:

این واقعا معظل بزرگیه .حالا نه پسر یچه ما تو اقوام نزدیک یه دختربچه 4 ساله داریم که وقتی میاد خونمون همه جا سرک میکشه از کابینت و یخچال و کمد لباسا بگیر تا جا کفشی و  زیر تخت   هرکی راهکار داره لطفا ارائه بده

طاهره جان به نظرم اماده کردن کلی خوراکی با جلدهای رنگارنگ تا مدتی میتونه این کوچولوهای شیطون رو مدتی سرگرم کنه یا وجود تعدادی اسباب بازی و البته کمی جذبه و قدرت نه گفتن به بچه و منع کردنش از اینکه به هر جایی سرک بکشه میتونه موثر باشه

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 19 مهر 1392, 03:47 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 19 مهر 1392, 03:37
تشکر کرده: 1 تا این لحظه
تشکر شده: 3 تا این لحظه
سلام.منم موافق مریم2 هستم.ولی بعضی وقتها اینقدر نگران ناراحت شدن پدر و مادر بچه میشیم که نمیتونیم نه بهش بگیم.ما یک جمله تو مهمونی میگیم البته وقتی بچه خودمون اذیت کرد:بچمون خوابش میاد!!!!!!!!!!!

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 بهمن 1392, 16:31 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 14:57
تشکر کرده: 15542 تا این لحظه
تشکر شده: 9182 تا این لحظه
به نظر من پدر و مادر بچه باید حواسشون به رفتار بچه باشه.
اینقدر بدم میاد بچه رو به حال خودش رها کنن که هر کاری دلش میخواد خونه مردم بکنه!!!

مامانم همیشه میگه بچه رو توی خونه خودت آزاد بذار تا نره خونه مردم بخواد خرابکاری کنه یا به همه جا سرک بکشه.
در مورد خورد و خوراک هم همین رو میگه. بچه اگه چشم و دلش سیر باشه خونه کسی به میوه و شیرینی و ... حمله ور نمیشه...

در این جور مواقع طوری با سیاست برخورد کنید که پدر و مادر بچه مجبور بشن بچه رو بشونن و سرگرم کنن تا دست به همه جا نزنه.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 30 اردیبهشت 1393, 19:42 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5568 تا این لحظه
shima نوشته است:
سلام.منم موافق مریم2 هستم.ولی بعضی وقتها اینقدر نگران ناراحت شدن پدر و مادر بچه میشیم که نمیتونیم نه بهش بگیم.ما یک جمله تو مهمونی میگیم البته وقتی بچه خودمون اذیت کرد:بچمون خوابش میاد!!!!!!!!!!!

من اوایل خیلی نگران ناراحت شدن مادر و پدرا بودم ولی الان نه خیلی راحت بهشون میگم البته با ملایمت ولی اگر خیلی بچه ی شیطونی باشه توی خلوت  به دور از چشم مامانش بهش جدی و کمی با جذبه تذکر میدم الان هم از وجود انا استفاده می کنم و به اصطلاح در میزنم که دیوار خبردار بشه

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 31 اردیبهشت 1393, 12:26 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 3 اسفند 1392, 19:47
تشکر کرده: 536 تا این لحظه
تشکر شده: 192 تا این لحظه
سلام به همه خانمهای مدیر و با سلیقه

من ستا فرشته دارم که خدا رو شکر هر جایی که دعوت میشم یا پذیرای مهمان میشم همه از بچه هام تعریف میکنن

من هم با همه خانمه موافق هستم اول از همه این وظیفه پدر و مادر بچه هاست که اعث ناراحتی صاحب خانه یا مهمان های دیگر نشوند

متاسفانه ماهم به همچین معظلی روبرو میشیم ولی من به بچه ها میسپرم یا کارتون میگذارم یا با طرفندهای بازی های دسته جمعی بی صدا مثل نقاشی کردن رنگ امیزی منچ یا........بچه ها رو سرگرم میکنیم

قبل از اینکه خودمون هم جایی مهمان بشیم   با بچه ها صحبت میکنم که چه کارهایی باید و یا نباید انجام بدن   توضیح میدم و به این بسنده نباید کرد که تو مهمونی بچه خوبی باش   باید برای بچه ها مشخص کرد چه کاری خوب و چه کاری بد حساب میشم

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

موضوع پست: طلاق توافقی
پستارسال شده در: 8 آذر 1396, 10:18 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 8 آذر 1396, 10:12
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 0 تا این لحظه
2- طلاق توافقی نوعی طلاق است که به صورت توافق در بین زوجین ای که با مشکلاتی غیر قابل حل در پس از ازدواج رو به رو میشوند شکل میگیرد. در [url=https://pendaargroup.com/طلاق-توافقی/]طلاق توافقی[/url] تمامی شرایط و موارد مورد توافق به زوجین بستگی دارد و لازم است با دقت و با فرصت کافی این موارد مورد بحث قرار گرفته و نتیجه نهایی در هر مورد یادداشت شود.
از مهم ترین این موارد که لازم است در مورد آنها بین زوجین به توافق رسیده شود می توان به مهریه مورد پرداخت و یا بخشش آن، چگونگی حضانت فرزندان پس از طلاق، نفقه و نحوه تقسیم جهیزیه و در صورت نیاز هزینه خانه دانست.
پس از به جمع بندی رسیدن موارد فوق، زوج جهت انجام طلاق توافقی به دادگاه خانواده مراجعه خواهند نمود و پس ار درخواست صدور گواهی عدم امکان سازش  و پر کردن مطالب مورد درخواست درخواست طلاق توافقی را خواهند نمود.
پس از ارائه درخواست به دادگاه، روال بعدی در طلاق توافقی تقریبا مشابه طلاق عادی پیگیری خواهد شد و مراحل قانونی طی خواهد شد.
معمولا پس از ازائه درخواست طلاق به دادگاه توسط زوجین؛ دادگاه به ایشان تکلیف می کند تا هر یک از زوجین شخص بی طرف و داوری را از میان بستگان خود انتخاب و به دادگاه معرفی نمایند تا در صورت امکان و با پا در میانی آنها زوجین از طلاق صرف نظر نمایند.
در صورتیکه این راهکار مشکل زوجین را برطرف نکرد، پس از ارائه گزارش نهایی به دادگاه و بررسی توافق های انجام شده در زوجین رای نهایی صادر خواهد شد.
رای دادگاه قضایی پس از بررسی [url=https://pendaargroup.com/طلاق-توافقی/]طلاق توافقی[/url] در قالب یک گواهی صادر خواهد شد که  این گواهی  به گواهی عدم امکان سازش زوجین تلقی می شود. گواهی یاد شده  3 ماه از زمان اعلام دادگاه اعتبار خواهد داشت و در این بازه زمانی زوجین یا وکلای آن ها می توانند جهت ثبت طلاق از نوع توافقی به دفاتر ازدواج و طلاق مراجعه کنند.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 8 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد