امروز 23 مهر 1398, 02:42

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 151 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 17 آبان 1392, 23:02 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 17 آبان 1392, 22:51
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 2 تا این لحظه
سلام
اگه اشتباه نکنم بیشتر از یک سال شده.من 21سالمه و خیلی خیلی به آشپزی علاقه دارم داشتم تو اینترنت بهترین سایت هارو میگشتم که واقعا به طور اتفاقی بهار سایت رو دیدم و فوق العاده خوشم اومد هم دستوراتش جدیده و مرحله به مرحله تصویر داره و این خیلی خوبه.کل مطالبشو خوندم و خیلی هاشو درست کردم و واقعا لذت بردم به خیلی هام معرفی کردم
شاید باورتون نشه من هر روز چک میکنم ببینیم چیز جدیدی آموزش دادین یا نه وقتی یه چیزی میبینم کلــــــــــــــی ذوق میکنم
واقعا ممنون به خاطر سایت خوبــــــــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــون

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 17 آبان 1392, 00:32 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 25 مرداد 1392, 14:14
سلام بهار سایت عزیزم یه عالمه نیلوفر زیبا بهت هدیه میدم من یکسال نیم پیش توی نی نی سایت بودم که دیدم یک گوشه نوشته بهار سایت همون موقع وارد شدم وارد شدنم همانا وآشپز شدنم همانا دوستون دارم خیلی مهربان هستید

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 17 آبان 1392, 00:48 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 26 مرداد 1392, 19:01
تشکر کرده: 16 تا این لحظه
منم یه روز دنبال دستور غذا بود که جستجو منو به سایت بهارجان اورد چه خجسته روزی بود چون کلی هنر اینجا یادگرفتم و خونواده و مهمونها و دوستان رو مستفیذ کردم ازتون بسیار سپاسگزارم

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 17 آبان 1392, 01:19 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 21:31
توی نینی سایت ومامی سایت طرفداراتون خیلی زیادن..خیلی اسم سایتتون وتعریفشو میشنیدم..تا یه روز اومدم ودیدم  متفاوت وخوب عمل کردین..و دیگه هر روز سر میزنم تا دستورای جدیدتونو تست کنم...همیشه ئنبال دستور غذا هستم اول به شما سر میزنم واگه نباشه نا امیدانه میرم جای دیگه...امیدوارم خیلی زود دستوراتون تکمیل شه

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 17 آبان 1392, 02:16 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 01:46
بار اول دنبال دستور یه کیک بودم که تو سرچام به سایت شما رسیدم. خیلی خوشم اومد از سایتتون. آخه اولین بار سایتی رو می دیدم که مرحله به مرحله عکس گذاشته بود. برا همین همون بار اول کل دستورای سایت رو گشتم!!! دیگه از اون روز مشتری هر روزتونم

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 آبان 1392, 08:35 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 07:13
تشکر کرده: 14 تا این لحظه
تشکر شده: 4 تا این لحظه
آشنایی من با بهار سایت هم مثل خیلی از دوستان دیگه کاملا تصادفی بود. از دو سال پیش به خاطر مشکلی که برام پیش اومده بود دنبال راهی بودم تا بتونم تنوعی برا خودم ایجاد کنم. به آشپزی هم خیلی علاقه داشتم تا اینکه یه روز که داشتم دنبال دستور پخت یه کیک می گشتم خوشبختانه اونو تو سایت بهار پیداش کردم و بعد از کمی جستجو تو سایت متوجه شدم که واقعا سایت کامل و جالبیه. این شد که تا چند روز واقعا پای کامپیوترم میخکوب شدم و کل دستورهایی که تا اون موقع آرزوی درست کردنشونو داشتم و نمی تونستمو توش پیدا کردم
هر روز که وارد محل کارم می شم و کامپیوترم رو روشن می کنم اولین جایی که سرمی زنم سایت بهاره تا ببینم چه سوژه ای برای آخر هفته خواهم داشت. شاید باورتون نشه ولی آشنایی با این سایت و استفاده از دستوراتش که خیلی درست و دقیق از آب در میان کلی تو شرایط روحی من تغییر ایجاد کرده. نه تنها من که پدر و مادرم هم از خوشحالی من خوشحالن
بهار سایت عزیز نمی دونم چطور باید ازت تشکر کنم در هر حال ممنون            

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 آبان 1392, 08:52 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 18 آبان 1392, 08:49
با سلام. من از طريق جستجو در گوگل براي سايتهاي آشپزي با اين سايت آشنا شدم و تاكنون از آن بهره هاي زيادي برده ام.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 آبان 1392, 08:57 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 10:52
تشکر کرده: 534 تا این لحظه
تشکر شده: 1757 تا این لحظه
منم بگم تو گلوم گير نكنه.
من عضو يه سايت همسايه هستم و بودم چندساليه و از مديرا و شف هاي اونجا.البت مديريت رو استعفا دادم اما هنو شفم.تو سوالا و جواباي بچه هاي اونجا بود و عكس كارهاشونو بويژه تو مبحث ته چين كه ديدم ميگن فلان دستورو از بهارسايت درست كرديمو اينا و خيلي خوب و خوشمزه شده.منم گشتم تا پيدا كردم اين سايت رو.البته اولش فكر كنم يه وبلاگ بود و بعد بهار جونم سايتش رو راه انداخت.
ته چين مرغ رو به سبك اينجا پختم و بسيار خوشم اومد.تنوع و كارهاي بهارجون و ساير دوستان رو خيلي ميدوستم.دوستاي خيلي خوبي هم پيدا كردم.
يادم رفت بگم اشناييم فقط چند ماهه.از مرداد امسال كه مصادف شد با فروم بهارسايت.و همون روز بود فكر كنم كه عضو شدم و شدم معتاد و خمار بهارسايت.
ممنون بهارك جووووونم

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط chef sarina در 18 آبان 1392, 09:18 .

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 آبان 1392, 09:05 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 07:58
2سال پیش بود که میخواستم یه دستور مناسب برای ژله خورده شیشه پیدا کنم . کل اینترنت رو گشتم تا این سایت رو پیدا کردم . واقعا ذوق زده شده بودم . دستورش بدون نقص بود. از اون موقع به بعد شدم پای ثابت این سایت . هفته ای 2 یا 3 بار سر میزنم و تا حالا شاید 30جور غذا با این سایت درست کردم.  برای مدیر محترم سایت و همکاراشون ، آروزی سلامتی و شادکامی دارم . همیشه خلاق باشید.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 آبان 1392, 09:20 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 08:55
تشکر کرده: 7 تا این لحظه
تشکر شده: 87 تا این لحظه
اول از همه بگم که واقعا عاشق بهار سایتم و مدیر مهربونش سرکار خانم مهندس بهارک مبینی و تمام دست اندرکاران این سایت. منم حدود 4 سال میشه از طرفداران این سایت خوب و فروشگاه بهار سایت هستم. منم اتفاقی دنبال تزئین کیک میگشتم و تو گوگل سرچ کردم و با این سایت آشنا شدم دیگه از اون موقع روزی نیست که من بیام نت و از این سایت خوب سر نزنم حتما حتما اولین سایتی که باز میکنم همین سایت خوب و دوست داشتنیه بهار سایته. بازم ممنونم از این همه زحمت و این دستورات عالی و خوبی که میزارین

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 151 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
قدرت گرفته توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB Persian | پشتیبانی phpBB فارسی توسط Maghsad