امروز 23 مهر 1398, 01:33

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 157 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: فیلم و سینما
پستارسال شده در: 17 اردیبهشت 1393, 23:20 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 24 فروردین 1393, 18:56
تشکر کرده: 5624 تا این لحظه
تشکر شده: 2322 تا این لحظه
سمیرا جون منم قبل از اینکه بچه دار بشم یه فیلم از زیر دستم دز نمیرفت علی الخصوص فیلم هندی عاشق فیلم هندی بودم که همیشه همسری میگفت باید ببرمت هندوستان
الان تا میخوام یه فیلم یا سریال خارجی ببینم این سه تا هم میشینن پای فیلم که اصلا جور در نمیاد
سریال ایرانی هم که پسندشون نیست انقدر جیغ و داد میکنن که پشیمون میشی

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 اردیبهشت 1393, 21:09 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5568 تا این لحظه
من طرفدار فیلم های عاشقانه خارجی هستم البته منهای فیلم های هندی
سمیرا جون فکر کنم 300 الی 400 تا فیلم دارم هرکدومش رو شما معرفی نکرده باشید به مرور اینجا میزارم
نوامبرشیرین
نوامبر شیرین (به انگلیسی: Sweet November) نام یک فیلم رمانتیک-دراماتیک آمریکایی محصول سال ۲۰۰۱ می‌باشد. فیلم بازسازی از نسخه قدیمی خود است که در سال ۱۹۶۸ ساخته شده بود. در این فیلم کیانو ریوز و شارلیز ترون به ایفای نقش پرداختند. این دومین همکاری ریوز و ترون بود. آنها برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ و در فیلم وکیل مدافع شیطان با هم همبازی شده بودند.
خلاصه داستان
نلسون ماوس (کیانو ریوز) در قسمت تبلیغات کار می‌کند و تمام عمر خود را صرف موفقیت در این حرفه کرده است. وی به طور اتفاقی در امتحان تمدید گواهینامه خود با زنی بنام سارا دیور (شارلیز ترون) برخورد می‌کند که با تمام زن‌هایی که نلسون تاکنون دیده‌است، تفاوت دارد. در این امتحان، نلسون باعث می‌شود تا سارا نتواند مدرک خود را بگیرد و تلاش می‌کند تا خسارتی که به سارا زده است را از طریق پرداخت وجه نقد جبران کند. اما سارا از نلسون می‌خواهد تا ۱ ماه (ماه نوامبر) در کنار هم زندگی کنند تا وی بتواند زندگی نلسون را متحول کند اما نلسون قبول نمی‌کند و... بعداز چند روز نلسون قبول می کند و عشقی میان ان دو شعله ور میشود.با گذشت 1ماه نلسون به سارا پیشنهاد ازدواج میدهد اما او قبول نمی‌کند و.....
نلسون میفهمد که سارا به بیماری سختی مبتلاست. با فرارسیدن سال نو نلسون برمیگردد و میگویید هیچ برایش مهم نیست که او به بیماری مبتلاست و میخواهد فقط در کنارش یعنی سارا زندگی کند. در اخر یارا چشمان نلسون را میبندد و در همین لحظه از پیشش میرود و......

بازیگران
کیانو ریوز در نقش نلسون ماوس
شارلیز ترون در نقش سارا دیور
جیسون ایساکس در نقش چاز
گرک جرمان در نقش وینس
لیام ایکن در نقش ابنر

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 18 اردیبهشت 1393, 21:17 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5568 تا این لحظه
وکیل مدافع شیطان(The Devil's Advocate)

فیلمی هیجانی - ترسناک به کارگردانی تیلور هاکفورد و محصول سال ۱۹۹۷ و شرکت برادران وارنر است. در این فیلم کیانو ریوز، آل پاچینو، شارلیز ترون و کانی نیلسن به ایفای نقش پرداختند و فیلم بر اساس رمانی از اندرو نیدرمن ساخته شده است.

در فیلم شخصیتی که آل پاچینو آن را بازی می‌کند، ادای دینی دارد به نویسنده کتاب بهشت گمشده نوشته جان میلتون. در این فیلم چند بار به این کتاب اشاره شده است مثل جمله معروف "فرمانروایی در جهنم، بهتر از خدمت کردن در بهشت است".

خلاصه داستان
کوین لومکس (کیانو ریوز)، وکیلی بسیار موفق در شهر فلوریدا است که تاکنون در هیچ پرونده‌ای شکست نخورده است. در یکی از مراحل دفاع از موکلش که یک معلم مدرسه می‌باشد و به جرم بچه بازی دستگیر شده در سالن دادگاه متوجه می‌شود که موکلش گناه کار است. کوین به خاطر صرفاً برنده شدن کیس دادگاهی به دفاع از حقوق مرد گناهکار می‌پردازد و نهایتاً برنده می‌شود. درجشن پیروزی وی، جان میلتون (آل پاچینو) به کوین پیشنهاد کار با حقوق بسیار عالی را در شهر نیویورک می‌دهد. مادر کوین نیز که یک راهبه است، به وی هشدار می‌دهد که زندگی در شهرهای بزرگ، همراه با آلوده شدن به گناه است اما کوین به حرف مادرش توجه نمی‌کند و به همراه همسرش مری (شارلیز ترون)، به منهتن نقل مکان می‌کند.
زندگی کوین در حال دگرگونی‌های بسیار و اشرافیت می‌گردد، اولین فردی که دفاع از حقوقش به او محول می‌گردد فردی است به نام فیلیپ مویز که به جرم قربانی کردن حیوان در خانه خویش و عمل جادو و جمبل به دادگاه احزار شده است...

فیلم بسیار زیبایی ارزش دیدن رو داره

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 21 اردیبهشت 1393, 11:27 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 09:50
تشکر کرده: 7219 تا این لحظه
تشکر شده: 4993 تا این لحظه
فیلم Open Up to Me

ژانر : درام

تاریخ انتشار : ۲۱ جون ۲۰۰۲

رتبه فیلم : ۷٫۳/۱۰

محصول: فنلاند

انکودر : Ganool

اسکرین شات : دارد (کلیک)

مدت زمان فیلم:  ۹۴ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p – فوق العاده

فرمت: MKV

حجم: ۶۵۰ MB

کارگردان : Simo Halinen

بازیگران:  Leea Klemola, Peter Franzén, Ria Kataja |

خلاصه داستان : این فیلم روایتگر داستان زنی است که به تازگی عمل تغییر جنسیت داده است . او میخواهد رابطه اش با دختر نوجوانش را بازسازی کند و همچنین دنبال یک مرد میگردد تا زندگی اش را با او شریک شود…

خواه با اندکي بهبود شرايط اجتماعي
و اينکه بداني حتي فقط يک نفر
با بودن تو ساده تر نفس کشيده است
يعني تو موفق شده اي

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 21 اردیبهشت 1393, 11:44 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

نام فیلم:

Hyde Park on Hudson

هاید پارک در هادسون

تاریخ اکران درآمریکا:

7  دسامبر 2012

17  آذر 1391

کارگردان:

Roger Michell        

راجر میشل

نویسنده:

Richard Nelson

ریچارد نلسون

بازیگران:

Bill Murray

بیل موری

Laura Linney

لورا لینی

محصول کشور:

بریتانیا

ژانر:

بیوگرافی / کمدی / درام / تاریخی

درجه بندی سنی:

R(مناسب برای افراد بالای 17 سال)

فیلم «هاید پارک در هادسون/ Hyde Park on Hudson » به یک رابطه ی عشقی غیرجذاب و تقریباً چندش آور می پردازد و به پشت صحنه ی یک رویداد تاریخی مهم اما غیرمعمول سرک می کشد. در سال 2012 زندگی دو تن از برترین سرکردگان آمریکا در قالب فیلم داستانی به نمایش درآمد. با این وجود، در حالیکه فیلم «لینکن/Lincoln » برای احقاق حقوق و رعایت عدالت در حق شانزدهمین رئیس جمهور سنگ تمام می گذارد، «هاید پارک در هادسون» در به تصویر کشیدن زندگی سی و دومین رئیس جمهور موفقیت کمتری نشان می دهد. این فیلم به جای آنکه بر روی شخصیت فرانکلین دنالو روزولت به عنوان یک رئیس جمهور تمرکز کند، نیمی از طول خود را به شکل مجموعه های احساسی پر زرق و برق می گذارند.

يعني تو موفق شده اي

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 21 اردیبهشت 1393, 12:03 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 02:08
تشکر کرده: 600 تا این لحظه
تشکر شده: 716 تا این لحظه
سمیرا جون فیلم pretty womanاز روی یه نسخه قدیمی تر به نام my beautifull ladyساخته شده که اونم خیلی زیباست.فکر کنم تو نسخه قدیمی زنه خدمتکار بود.به هر حال جولیا رابرتز هنرپیشه محبوب منه ویه فیلم هم ازش دارم به نام my best friend  s weddingعروسی بهترین دوستم.شاد وموزیکال با موضوعی روان.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 22 اردیبهشت 1393, 11:29 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 02:08
تشکر کرده: 600 تا این لحظه
تشکر شده: 716 تا این لحظه
سمیرای عزیز اگه به فیلم های کلاسیک هالیوود که بعضی هاشون واقعا بر تارک سینمای جهان می درخشند علاقه داری ودیدیشون از اونام برامون بنویس.من در اولین فرصت قصد دارم یه آرشیو شخصی برای خودم درست کنم.

دکتر ژیواگو -لورنس عربستان و...........

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 23 اردیبهشت 1393, 22:04 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 3 مهر 1392, 16:28
تشکر کرده: 501 تا این لحظه
تشکر شده: 1605 تا این لحظه
diana77 نوشته است:
سمیرای عزیز اگه به فیلم های کلاسیک هالیوود که بعضی هاشون واقعا بر تارک سینمای جهان می درخشند علاقه داری ودیدیشون از اونام برامون بنویس.من در اولین فرصت قصد دارم یه آرشیو شخصی برای خودم درست کنم.

دکتر ژیواگو -لورنس عربستان و...........

بر باد رفته,اسپارتاکوس,میلیونر زاغه نشین,پدر خوانده,مسیر سبز,پاپیون.........

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 28 اردیبهشت 1393, 12:16 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

نام فیلم:SALT

کارگردان : Phillip Noyce

نویسنده : Kurt Wimmer

بازیگران : Daniel Olbrychski ، Angelina Jolie ،  Liev Schreiber ،Chiwetel Ejiofor

ژانر : اکشن- تریلر

زمان : ۱۰۰دقیقه

اولین نکته ای که باید درباره فیلم " سالت " به آن اشاره کنم این است که در آغاز ساخت فیلم ، فیلمنامه این فیلم برای حضور یک مرد در نقش اصلی نوشته شده بود و قرار هم بود " تام کروز " نقش اصلی را بر عهده بگیرد اما بعد از سبک و سنگینی که کردند! تشخیص دادند که بهتر است یک زن در نقش اصلی حضور داشته باشد و به این ترتیب بصورت خیلی اتفاقی پای " آنجلینا جولی " به این پروژه باز شد.

" سالت " را شاید بتوان نمونه زنانه از سری فیلمهای " بورن " بحساب آورد ، فیلمی که یکی از بهترین تریلر های این چند ساله اخیر بوده است اما آیا " سالت " می تواند به موفقیتی که سری " بورن " بدست آوردند دست پیدا کند؟

اولین سالت ( آنجلینا جولی )  یک مامور موفق سرویس مخفی آمریکا است که در حال انجام جشن سالگرد ازدواجش با همسرش است ، اما زمانی که یک فراری روسی دستگیر می شود، در بازجویی ها اعتراف می کند که سالت برای روسیه کار می کرده است. سالت که کاملا مبهوت مانده است و فرصتی را هم برای توضیح دادن موضوع ندارد ترجیح می دهد از دست کسانی که قصد دارند تا او را دستگیر کنند فرار کند و با کمک  رئیش ، تد وینتر ( لیو شریبر ) که بنظر می رسد تنها کسی است که به بیگناهی سالت اعتقاد دارد ، خود را از این موقعیت خطرناک نجات دهد و...

من به شخصه آنجلینا رو خیلی دوست دارم و واقعا از دیدن فیلماش لذت میبرم

يعني تو موفق شده اي

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 31 اردیبهشت 1393, 15:14 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 1 دی 1392, 12:51
تشکر کرده: 242 تا این لحظه
تشکر شده: 170 تا این لحظه
سلام خانومای فیلم دوست من زیاد اهل فیلم دیدن نیستم (دقیقا بر عکس همسری) حالا با این اوصاف یه بار خواستم فیلم دانلود کنم نشد که نشد خواهشا کمکم کنید البته با لینک مستقیم میخوام

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 157 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
قدرت گرفته توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB Persian | پشتیبانی phpBB فارسی توسط Maghsad