امروز 24 تیر 1398, 01:18

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 30 خرداد 1393, 13:28 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 10 اسفند 1392, 10:45
تشکر کرده: 27 تا این لحظه
تشکر شده: 21 تا این لحظه
سلام
از همه شما خانم های محترم که نظرات خودتون رو به اشتراک گذاشتید متشکرم. اما اگر موافق باشید پیش از اینکه بیشتر از این وارد جزئیات بشیم، پرونده این سوال رو ببندیم.
مر30

ج
سارتا یک پیشنهاد هم برای مامان مهرانا دارم، به سایت تبیان سر بزنید و از بخش پرسش و پاشخ و مشاوره های رایگان اش استفاده کنید ،فقط کافی است که عضو بشید؛ همه انسانهای گاهی در زندگی نیاز به کمک تخصصی پیدا میکنند.
همیشه بهترین راه ، درست ترین راه محسوب نمیشه.  

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 30 خرداد 1393, 14:24 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5568 تا این لحظه
iran نوشته است:
سلام
از همه شما خانم های محترم که نظرات خودتون رو به اشتراک گذاشتید متشکرم. اما اگر موافق باشید پیش از اینکه بیشتر از این وارد جزئیات بشیم، پرونده این سوال رو ببندیم.
مر30

ج
سارتا یک پیشنهاد هم برای مامان مهرانا دارم، به سایت تبیان سر بزنید و از بخش پرسش و پاشخ و مشاوره های رایگان اش استفاده کنید ،فقط کافی است که عضو بشید؛ همه انسانهای گاهی در زندگی نیاز به کمک تخصصی پیدا میکنند.
همیشه بهترین راه ، درست ترین راه محسوب نمیشه.  

ایران عزیز چرا بحث رو کات میکنید به نظر من موضوع جالبیه و میتونیم از همفکری دوستان استفاده کنیم

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 30 خرداد 1393, 17:35 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

مریم خانم  بحث داره از مسیر اصلی اش منحرف میشه و به حریم خصوصی خانمها کشیده میشه و نگرانم که این قضیه مشکل ساز بشه، اگر از نظر شما خانمها که متاهل هستید این مسله مورد نداره ، می تونیم بحث رو ادامه بدیم. هرچند  شخصا موافق نیستم وارد مسائل خصوصی زندگی همدیگر بشیم. هرچند که من مجردم و این امر برای من تبعاتی نداره.
اما هر طور که اکثریت تمایل دارند.
نظرتون چیه رای گیری کنیم؟

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 30 خرداد 1393, 17:49 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5568 تا این لحظه
iran نوشته است:
مریم خانم  بحث داره از مسیر اصلی اش منحرف میشه و به حریم خصوصی خانمها کشیده میشه و نگرانم که این قضیه مشکل ساز بشه، اگر از نظر شما خانمها که متاهل هستید این مسله مورد نداره ، می تونیم بحث رو ادامه بدیم. هرچند  شخصا موافق نیستم وارد مسائل خصوصی زندگی همدیگر بشیم. هرچند که من مجردم و این امر برای من تبعاتی نداره.
اما هر طور که اکثریت تمایل دارند.
نظرتون چیه رای گیری کنیم؟

ایران عزیز ضمن احترام به نظرتون
به نظر من هر فردی خودش میتونه حد و حدود گفتارش رو تعیین کنه نمی دونم چرا ما ایرانیا به سانسور کردن خودمون عادت کردیم حداقل احساس میکنم در دنیای مجازی سانسور افکار و گفتار معنایی نداره چه اشکالی داره اگر من بخوام در مورد یک سری از عادات یا رفتار خودم یا همسرم با دوستانم صحبت کنم و ازشون راهنمایی بخوام این چه مشکلی رو برای من پیش میاره؟

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 30 خرداد 1393, 20:35 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

من تابع نظر جمع ام، همینطور که گفتم برای من مجرد فرقی نمیکنه. چون من فقط از نظرات استفاده می کنم بدون اینکه ناخودآگاه حالت مقایسه برام ایجاد بشه و یا اینکه  فقط روی ایرادات فردی کسی متمرکز بشم .

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 1 تیر 1393, 01:13 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 24 فروردین 1393, 18:56
تشکر کرده: 5624 تا این لحظه
تشکر شده: 2322 تا این لحظه
دوستان یه سوال برام پیش اومده کسانی که اشپزی جدید میذارن چجوری وارد تاپیک جدید میشن؟

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 1 تیر 1393, 01:24 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 8 مهر 1392, 17:51
تشکر کرده: 3487 تا این لحظه
تشکر شده: 2860 تا این لحظه
[quote="مامان یسنا"]دوستان یه سوال برام پیش اومده کسانی که اشپزی جدید میذارن چجوری وارد تاپیک جدید میشن؟[/quot
سلام مریم جان....یا باید تو  آشپزی های من بزاری یا دستور شیرینی های من....هر دوش تو قسمت آشپزخانه من هست
بعدا طاهره جون خودش تفکیک میکنه

و جاذبه زمین ، سیب را ...

فرقی نمی کند سقوط سرنوشت دل دادن به هر جاذبه ای غیر از خداست.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 تیر 1393, 13:12 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 10:47
تشکر کرده: 187 تا این لحظه
تشکر شده: 1221 تا این لحظه
دوستان من خیلی وقت پیش میخواستم بگم طاهره جون زحمت بکشن یه تاپیک ایجاد کنن با عنوان مشاوره هر کس مطلب به در بخوری از جایی داشت بیاره بقیه هم استفاده کنن و همین مشکلات که بین خانواده ها هست میتونه خیلی به آدم کمک کنه خود من همیشه فک میکردم از وقتی ازدواج کردم همه مردم بهترین همسرا رو دارن من نه یا اینکه من چرا همش دارم تحمل میکنم
ولی خوب همینکه با دو نفر صحبت کردم اونا هم درد و دل کردن دیدم همه یه جورایی مشکل دارن و اینکه من گذشت میکنم یا صبوری باعث بزرگیه خودمه نه کوچیکیم و واسه خیلی چیزای دیگه که دارم و بقیه ندارن و مشکلاتی که بقیه دارن و من ندارم خدا رو شکر میکنم و این خودش یه جورایی تو زندگیم تاثیر گذار بوده
حالا چه اشکالی داره آدم از دوستاش راهکار بخواد یا از تجربیات هم دیگه توی برخورد با مشکلات استفاده کنیم اینجا خیلی ها هستن که کم سن و سالن و بی تجربه و خیلی ها هم با تجربه
اینکه آدم چقد مسائل زندگیشو باز کنه برای دیگران اختیاریه و مجبور نیست هر کی هر چی گفت گوش کنه پس خدا عقل و واسه چی داده
من شدیدا استقبال میکنم از این موضوع بازم هر چی جمع بگه

هیچ چیز نمی تواند نگرانت کند وقتی که او مراقب توست

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 2 تیر 1393, 22:23 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

سلام
ایجاد تاپیک مشاوره پیشنهاد خیلی خوبه، مطرح کردن این قیبل مسایل تحت عنوان یک تاپیک جداگانه خیلی  کمک میکنه به اینکه بحث های سایر تاپیک ها از مسیر اصلی شون منحرف نشن

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 3 تیر 1393, 10:19 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 4 دی 1392, 18:47
تشکر کرده: 9815 تا این لحظه
تشکر شده: 6443 تا این لحظه
سلام به همه دوستان بنظر منم تاپیک مشاوره خوبه و اگه دوستان کسی رو میشناسن که رشتش روانشناسی باشه یا تو این زمینه  اطلاعاتی داره معرفیش کنن بیاد تو سایت یا به هر نحو کمک کار باشه عالی میشه.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
قدرت گرفته توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB Persian | پشتیبانی phpBB فارسی توسط Maghsad