امروز 21 آذر 1398, 06:04

جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 7 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: سالاد فانتزی
پستارسال شده در: 21 اردیبهشت 1391, 23:56 
آفلاين
مدیر ارشد
مدیر ارشد
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 17 اردیبهشت 1391, 01:26
تشکر کرده: 1801 تا این لحظه
تشکر شده: 4024 تا این لحظه

جهت مشاهده دستور روی لینک کلیک کنید

http://www.baharsite.com/index.php?option=com_content&view=article&id=138:salad-fantesy&catid=80:salad&Itemid=135

سوالات عمومی
*میشه مواد کاپ رو توخالی داخل گپسولا بذاریم یعنی حالت کاسه ای به خودش بگیره تا مواد سالاد جاگیر تر بشه ریسک ریختن نداشته باشه ؟
جواب : می شه کمی پایه رو گود کرد ولی خیالتون راحت باشه که نمیریزه چون سس مایونز این اجازه رو نمی ده.
* من 40 تااز این بخوام درست کنم باید چی کار کنم ؟
جواب :می تونید هر دفعه 12 تا درست کنید و توی یخچال نگهداری کنید.
*میتونیم برای این سالاد از قالب سلیکونی استفاده کنیم؟ باید دیواره را کره بزنیم یا نیازی نیست
جواب : اگه جنس قالب سیلیکونی تون نرم هست ، بله می تونید . البته باید سالاد کاملا خودش رو بگیره.چرب کردن قالب به دراومدن اون کمک بیشتری می کنه.
* من کپسول دارم ولی قالب ندارم نمیشه کاری کرد؟
جواب :میتونید از قالب کیک یزدی استفاده کنید. کپسول به تنهایی نمی تونه مواد رو نگهداره و ولو می شه.
*قالب را در فریزر بزاریم مواد یخ نمی زند؟
جواب : خیر!
*ذرت ها رو چطوربپزم؟ اول دونه کنم بعد بپزم یا اینکه برعکس؟
جواب : دون کردن و پختن اون فرقی نداره . مدت زمان پخت بیشتر باشه . سعی کنید ذرت هایی انتخاب کنید که از همون اول سفت نباشن .
*چرا خیلی حالت چسبندگی داشت به سختی توی کاپها ریختم اصلا نمیشد نمیدونم چرا؟
جواب : بله بعضی وقتها نوع سیب زمینی یا اینکه خنک شدن سیب زمینی در همان آبی که می پزه در چسبناک شدنش تاثیر می ذاره .
* آیا به جای سس مایونز برای تهیه خمیر سیب زمینی و همچنین سالاد داخل آن از ماده دیگری می شود استفاده کرد مثلا ماست چکیده؟
جواب : سلیقه ای هست ولی سس مایونز با سیب زمینی بیشتر سازگاری داره.

لطفا از ارسال موضوعات تكراري و ارسال يك موضوع در انجمني كه مرتبط با آن نيست اكيدا خودداري كنيد.
لطفا دکمه تشکر را جایگزین پست های تشکر کنید.

کاربرانی که از baharak mobini در این پست تشکر کرده اند (جمعا 7 نفر): ae4151 (18 فروردین 1393, 13:19) • کتی (2 اسفند 1392, 18:47) • faride sadat (1 مهر 1392, 17:38) • ili (18 شهریور 1392, 22:41) • مژده28 (6 شهریور 1392, 12:01) • samira17 (19 مرداد 1392, 16:04) • مریم2 (17 مرداد 1392, 09:18)
  Rating: 22.58%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

موضوع پست: Re: سالاد فانتزی
پستارسال شده در: 18 مرداد 1392, 02:39 
آفلاين
مدیر بخش
مدیر بخش
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 7 مرداد 1392, 02:56
تشکر کرده: 6622 تا این لحظه
تشکر شده: 5568 تا این لحظه
سالاد فانتزی بادستوربهارجان البته اصلابه زیبایی کارایشون نیست من تو قالب کیک یزدی درست کردم تو پایه اش همراه سیب زمینی مرغ ریش شده هم ریختم مرسی عالی بود

کاربرانی که از مریم2 در این پست تشکر کرده اند (جمعا 6 نفر): faride sadat (1 مهر 1392, 17:39) • ili (18 شهریور 1392, 22:42) • Tara (23 مرداد 1392, 21:22) • Tahere Noorallahpour (19 مرداد 1392, 00:47) • samira17 (19 مرداد 1392, 16:11) • baharak mobini (19 مرداد 1392, 11:52)
  Rating: 19.35%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 23 مرداد 1392, 21:29 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 6 مرداد 1392, 02:25
تشکر کرده: 334 تا این لحظه
تشکر شده: 2305 تا این لحظه
سلام من سیب زمینی این سالاد با رنگ غذا درست کردم اما به خاطر رنگ غذا یه مقدار نرم شد و کاملا سفت نشد در قالب کیک یزدی اما کلا خیلی خوش رنگ و خوش طعم بود

پيوست ها:
IMG_0167.JPG
IMG_0167.JPG [ 74.84 KiB | بازديد 5443 بار ]
IMG_0174.JPG
IMG_0174.JPG [ 75.35 KiB | بازديد 5443 بار ]

کاربرانی که از Tara در این پست تشکر کرده اند (جمعا 7 نفر): ملیکا (20 اسفند 1392, 15:54) • faride sadat (1 مهر 1392, 17:39) • Nayere (7 شهریور 1392, 17:57) • مریم2 (25 مرداد 1392, 18:56) • baharak mobini (23 مرداد 1392, 02:31) • Tahere Noorallahpour (23 مرداد 1392, 00:01) • samira17 (23 مرداد 1392, 23:57)
  Rating: 22.58%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 6 شهریور 1392, 01:21 
آفلاين
مدیر ارشد
مدیر ارشد
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 17 اردیبهشت 1391, 01:26
تشکر کرده: 1801 تا این لحظه
تشکر شده: 4024 تا این لحظه
مژده28 نوشته است:
Tara نوشته است:
سلام من سیب زمینی این سالاد با رنگ غذا درست کردم اما به خاطر رنگ غذا یه مقدار نرم شد و کاملا سفت نشد در قالب کیک یزدی اما کلا خیلی خوش رنگ و خوش طعم بود

لطفا سعی کنیم از رنگهای شیمیایی درکار هامون کمتر استفاده کنیم چون اصلا چیزی به نام رنگ مجاز وجودنداره همه رنگ فرش که به خورد مردم می دن حتی اونایی که مجوز بهداشت داره باید چقدر با اب رقیق بشه که ضررش کمتر بشه از زعفران واب لبو واسفناج استفاده بشه بهتره          
اسم رنگ   که میاد یاد یکی از مربیهای اشپزی تلویزیون می افتم که تمام کارهاشو با رنگ آمیزی جلوه میاره ....وجای تاسفه.

در این قضیه که از رنگها بهتره کمتر در دستوراتمون استفاده کنیم حرفی نیست ولی مارکهایی مثل ویلتون کاملا معتبر هستن و این موارد ( رنگ فرش)در موردشون صدق نمی کنه .

لطفا از ارسال موضوعات تكراري و ارسال يك موضوع در انجمني كه مرتبط با آن نيست اكيدا خودداري كنيد.
لطفا دکمه تشکر را جایگزین پست های تشکر کنید.

کاربرانی که از baharak mobini در این پست تشکر کرده اند (جمعا 6 نفر): کتی (2 اسفند 1392, 18:49) • faride sadat (1 مهر 1392, 17:40) • ili (18 شهریور 1392, 22:44) • Nayere (7 شهریور 1392, 17:58) • مریم2 (6 شهریور 1392, 02:02) • Tara (6 شهریور 1392, 01:46)
  Rating: 19.35%
بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 16 آبان 1394, 12:51 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 4 بهمن 1393, 17:03
تشکر کرده: 0 تا این لحظه
تشکر شده: 0 تا این لحظه
http://www.webgardha.com/282536/%D8%B3% ... 8%AF%D9%84

سالاد آسیایی با پنیر سرخ شده و نودل
مواد لازم: جوانه گندمیک پیمانه/لوبـیا سبـزنصف پیمـانـه/ذرت نـیم‌ پز شدهنصف پیمانه/پیازچه6 عدد/گوجه فرنگـی کوچکـ4 عدد/گـردوی خرد شده‌2 قاشق غذاخوری/
زیتـون سبـزنصف پیمانه ، هستـه آن ‌ها درآورده شود/جعفری تـازه2 قاشق غذاخوری،‌ خرد شود./آب لیموی تازه4-2 قاشق غذاخوری/روغن زیتون2 قاشـق غذاخوری/سبـزی‌جات خشـک معطریک قاشق غذاخوری/نمک و فلفلبه مـقدار لازم

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 8 شهریور 1396, 22:36 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 24 اردیبهشت 1396, 15:22
رینگ خونین رومی ها
کلوسئوم به معنی جایگاه بزرگ می باشد و نام دیگر ان آمفی تئاتر فلاویوسی می باشد . پایه گذار این بنا امپراطور سال های 69 تا 70 روم باستان به نام وسپاسیان می باشد . اما عم او برای تکمیل این بنا کفایت نکرد و سازه توسط پسر او تیتوس در سال 80 و نهایتا برادر تیتوس  ، دومیتیان  به سرانجام رسید .
این آمفی تئاتر  در بین تپه های اسکوئیلین و به عنوان اولین و بزرگترین  آمفی تئاتر و رینگ رومی ها ساخته شد . سازه ای که تا به امروز بدترین و شدید ترین جنایت ها مانند کشتار بردگان و مسیحیان زیادی را شاهد بوده است . همانگونه که ذکر شده نبرد های خونین و تا پای جان از تفریحات بزرگان و شاهان و شاهزادگان رومی بود .این بنا آنقدر برای رومی ها بسیار حائز اهمیت می باشد . شکوه و عظمت و کارآمدی این بنا در طول سال ها و با توجه به تعبیه راه های ورودی فراوان و امکان کنترل جمعیت باعث شده این سازه همچنان به عنوان بنایی مفید و کارامد در این کشور شناخته شود و همچنان برای حفظ اقتدار ان کوشیده شود .
ضمن اینکه کلوسئوم از نقطه نظر توریستی و گردشگری نیز بسیار برای ایتالیا پر اهمیت می باشد. هر ساله تعداد میلیون ها نفر تنها به شوق دیدار این بنای عظیم و حیرت انگیز وارد روم پایتخت ایتالیا شده و این بنا را از نزدیک مشاهده کرده و با یکی از خوفناک ترین سازه ها و بناهای دنیا از نزدیک آشنا شده و عکس ها و فیلم های زیادی به عنوان یادگار می گیرند .
برای  مطالعه ادامه مطلب و همچنین رزرو تورو یا بررسی و اطلاع از سایر برنامه های گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب همین امروز با کارشناسان و متخصصین سیاحتگران ساحل آفتاب تماس بگیرید .
http://travel.sahelaftab.com/
02188656892
یوتیوب ساحل آفتاب

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

پستارسال شده در: 24 مهر 1396, 12:59 
آفلاين
.
.
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 24 اردیبهشت 1396, 15:22
اخذ اقامت اسپانیا :
اسپانیا کشوری جذاب جهت ارائه خدمات گردشگری سلامت و درمان:
تخصص گروه ساحل آفتاب در ادغام تسهیلات درمانی و سلامت با خدمات و سرویس های خاص برای شماست.به طور خاص بعد از سالهای آغازین 2000 اتفاقی بسیار جالب دراسپانیا افتاد. بسیاری از افراد که جهت بهره مندی از مزایایگردشگری درمان به این کشور سفر می کنند، تمایل دارند تا مدت زمانی را بسته به نوع درمان و وقت آزاد خود در این کشور سپری کنند اما، نه در مراکز درمانی!
به طبع این افراد خواهان داشتن آسایش و راحتی در محیط های خصوصی اعم از ویلاهای خاص و … بعد از طی مراحل درمان خود دارند. این خواسته به راحتی در کشور اسپانیا قابل تحقق خواهد بود. اسپانیا یکی از قوی ترین کشورها را در ارائه خدمات  ویلاهای لوکس و مراکز اقامتی خاص برای گردشگران این کشور بوده است تا آنجاکه این مسئله به یکی از مهم ترین منابع کسب درآمد برای صاحبان املاک در این کشور بدل شده است. شما در اسپانیا می توانید هم به مهمترین مراکز درمانی تخصصی دسترسی داشته باشید .و بصورت هم زمان با سکونت در این مکان های لوکس اقامتی رویایی، آرام و به دور از استرس را تجربه نمایید. گروه شرکت های ساحل آفتاب با سابقه طولانی در عرصه ارائه خدمات گردشگری سلامت و درمان شما را یاری خواهد نمود.
برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

http://travel.sahelaftab.com/
02188656892

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 7 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد